Гідроцикли – екскурс в історію

2-12
 
Вічна слава воді! Особливо, коли ти летиш по її поверхні зі швидкістю, яку не завжди дозволиш на суші. З комфортом, який не завжди отримаєш, опинившись наодинці з водною стихією.
 
Водний мотоцикл є за своєю суттю унікальним транспортним засобом, адже спочатку його сконструювали тільки для проведення змагань на воді.
 
Перший в світі водний мотоцикл випущений «батьком» снігохода, компанією Bombardier в 1968 році. Метою винахідників було створення самохідних водних лиж, а вийшов водний мотоцикл – з сидінням для водія і пасажирів, електричним стартером рульової колонки і плоским днищем. Але агрегат так і не був запущений у виробництво, так як в ньому не знайшли практичного та функціонального застосування, і в 1970 році розробка гідроциклів була зупинена.
 
І тільки в 1988 компанія Bombardier почала серійне виробництво гідроциклів SEA-DOO.
 
“Морська собака” з колись втраченою через друкарську помилку останню букву в слові “Dog”. Придумували “собаку”, а вийшла культура. З ім’ям SEA-DOO.
 
Вже до 1996 року гідроцикли Bombardier завоювали 2/3 світового ринку. Сьогодні марка SEA-DOO як і раніше має лідируючі позиціі в галузі виробництва аквабайков і реактивних катерів.
 
Цікаве відео