FlyBoard

Літати над водою і виконувати круті трюки стало доступною реальністю абсолютно для кожного.

Flyboard® Pro Series


 

Є еволюцією Flyboard® Legend. Крім зовнішнього вигляду, Flyboard® Pro Series отримала безліч нових функцій та інновацій. Серед них – безпечна система обертання, яка дозволяє дошці обертатися навколо своєї осі від 10 до 20 ° відносно положення ніг флайбордиста. Ви завжди можете зафіксувати нейтральне положення і обмежити обертання за допомогою спеціального фіксатора. Також ця дошка має ультра-стійку, прозору сопельну систему з пластика.

 

Flyboard® Sport Series

ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА

 

Має зафіксоване нейтральне положення з обмеженням обертання, як в Flyboard® Legend. Також ця дошка має ультра-стійку, прозору сопельную систему з пластика.

Конструктори і розробники Flyboard® Sport Series приділяли особливу увагу стійкості і надійності всіх деталей, що забезпечують безпеку. Всі тести і вимірювання надійності, міцності і безпеки були зроблені завдяки сучасному програмному забезпеченню, яке можна порівняти з тим, яке використовується при конструюванні болідів у Формулі-1.

 

Flyride™

ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА

 

Персональний літаючий плавзасіб. Новий продукт Zapata Flyride™ розроблений для того, щоб зробити гідрополіт доступним для початківців, а також додати нових відчуттів екстремальним райдерам. Це стає можливим за рахунок поєднання вже знайомих систем управління гідроциклом з останніми досягненнями Zapata в області автоматизованого управління польотами і стабілізації гіроскопа. Дані системи вже успішно пройшли всі випробування і активно використовуються в інноваційних літаючий засобах Flyboard Air™ і EZ-Fly™.

 

Jetpack

ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА

 

Літаючий ранець Jetpack дозволяє літати в сидячому положенні. Під час польоту центр ваги зосереджений навколо верхньої частини тулуба, тому на відміну від флайборда, вам доведеться докладати менше балансування і спритності для управління.

Jetpack має легку вагу і ультрасучасний дизайн. Важелі управління знаходяться під руками користувача, що дозволяє вам максимально просто і легко управляти і балансувати на літаючому ранці в воді.