Трицикли

CAN-AM SPYDER

МОДЕЛЬНИЙ РЯД 2024

 

Трицикл Spyder RT Limited 2024
34 900 €
Spyder RT Limited


 

МОДЕЛЬНИЙ РЯД 2017

 


26 000 €
Spyder RT Limited

Spyder RT Limited – туристичний трицикл, створений для подорожей на далекі відстані. Пасажирське сидіння класу «Ультракомфорт» з можливістю установки спинки для водія і стандартним багажним відділенням. Ряд конструктивних особливостей, призначених для підвищення рівня комфорту, в тому числі, динамічна система рульового управління із зусиллям, АМ/ЧМ – аудіосистема з портом USB і підключення (Джек 1/8) для мобільних телефонів та МР3-плеєрів. А рясне використання хрому додає ще більше витонченості його стилю.

Spyder RT-S – забезпечують неперевершену впевненість і спокій під час руху завдяки Y-подібній конструкції рами, вібродемпфіруючим підніжкам водія для вибору зручної позиції ніг на тривалих дистанціях, повітряним амортизаторам SACHS автоматичного регулювання для оптимізації руху залежно від кількості пасажирів та ваги вантажу і впровадженню цілого ряду складних сучасних технологій автомобільної промисловості.

Spyder F3 – є чудовою відправною точкою для пригоди на відкритій дорозі, з його великим двигуном і зухвалим стилем. Невимушена посадка, низький центр ваги і відкалібрована для досягнення найкращих ходових якостей Система курсової стійкості забезпечують високі динамічні характеристики і чудове подолання поворотів при збереженні безпрецедентного рівня керованості та контролю.

Spyder F3 Limited – неперевершений туристичний трицикл, створений для подорожей на далекі відстані, ультракомфортне сидіння з поперековою опорою і спинкою для пасажира. Ручки керма з підігрівом, електронна система круїз-контролю, електропривід регулювання вітрового скла та багато іншого.

Spyder F3-Т – якщо Ви любите проводити час в круїзах, то F3-T – ваш байк. Ви отримуєте додатковий комфорт з електрорегулюванням високого лобового скла, що дозволяє швидко реагувати на погодні умови, плавними і тихими амортизаторами, а також вбудованим жорстким бічним багажником.

Spyder F3-S Daytona 500 – найзухваліший та найспортивніший Can-Am Spyder в історії, натхненний гонками на одному з найбільших треків – Daytona International Speedway.

Активуй режим Sport і дай волю почуттям.

Spyder F3-S – якщо Ви хочете отримати незабутні відчуття, то Spyder F3-S – саме те, що потрібно. Низький центр ваги, більш високі амортизатори і спортивний режим приємно Вас здивують.

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.